Методична робота

З метою цілеспрямованої роботи та з метою забезпечення колективного управління науково-методичною роботою в закладі створено методичну раду, до складу якої увійшли заступники керівника, ке­рівники методичних формувань, бібліотекар закладу.

Методичну діяльність закладу базовано на підґрунті науково-методичної теми «Розвиток ключових компетентностей учнів, їх соціалізація та адаптація до життя в громадському суспільстві шляхом удосконалення освітнього процесу в умовах НУШ», яка  реалізується через виконання таких завдань:

{C}·       втілення у освітній процес основних положень Закону України «Про освіту»;

{C}·       удосконалення  змісту роботи  початкової освіти у рамках Нової української школи;

{C}·       формування менеджерської культури педагогів закладу;

{C}·       підвищення продуктивності діяльності всіх структур науково-методичної роботи в закладу;

{C}·       удосконалення педагогічної майстерності вчителів;

{C}·       розвиток науково-дослідницької роботи;

{C}·       упровадження системи моніторингу креативності учнів;

{C}·       забезпечення умов розвитку обдарованих дітей;

{C}·       вивчення та впровадження ефективного педагогічного досвіду;

{C}·       підготовку публікацій, методичних рекомендацій;

{C}·       робота в умовах воєнного стану.

В закладі функціонують предметні методичні формування вчителів початкових класів (керівник Перлішина В.В.), учителів словесності (керівник Авраменко В.А.), учителів математики (керівник Єдаменко Г.П.), учителів природничого циклу (керівник Калак Т.П.), учителів іноземної мови (керівник Тодорова С.Г.), класних керівників (керівник Данилова М.В.).

Основними формами методичної співпраці є: майстер-класи, методичні розробки, семінари, конференції, творчі групи, ІКТ-освіта. Така система роботи з педагогічними кадрами сприяла росту педагогічної майстерності.

Методична робота у школі здійснюється через:

- Постійно діючий психолого-педагогічний семінар

- Засідання педагогічної ради

- Тренінги

- Засідання круглого стола

- Різноманітні «Майстер-класи»

- Психолого-педагогічний консиліум у 1-х, 5-х, 10-х  класах

В закладі наявна система професійного розвитку педагогічних працівників (відповідальна – заступник директора з освітньої діяльності Андрейко О.В.), яка базується на самоосвіті та діяльності динамічної творчої групи.

Творча група «Шлях до успіху», працюючи над проблемою «Розвиток пізнавальної діяльності та апробація методів і прийомів стимулювання(заохочення) здобувачів освіти у навчанні», виробила практичні завдання для надання допомоги учням та сприяння мотивації навчання. На засіданнях творчій групи розглядалися питання комп’ютерних технології, як одного із шляхів підвищення мотивації на уроках.

Удосконалення методичної компетентності вчителя шляхом впровадження інноваційних педагогічних технологій позитивно позначилось на формуванні професійної майстерності педагогів, створило сприятливі умови для розвитку творчого потенціалу педагогів, їх саморозвитку та самовдосконалення.