Правила прийому дітей до закладу

Правила прийому дітей до Арцизького ліцею  № 4

Зарахування учнів  до Арцизького ліцею  № 4  здій­снюється за наказом директора на підставі особистої заяви батьків або осіб, які їх замінюють, а також свідоцтва про народження (копії), паспорта, медичної довідки встановленого зразка, документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до першого класу) і результатів  конкурсного відбору в термін з 1 червня до 30 серпня. До першого класу зараховуються діти віком 6 років. До ліцею зараховуються учні віком від 15 до 18 років, які пройшли конкурсний відбір. Умови конкурсу розробляються дирекцією Арцизького ліцею № 4   згідно з Інструкцією про порядок прийому учнів загальноосвітніх навчально-виховних установ на конкурсній основі, затвердженою наказом Міністра освіти та науки від 20 липня 1994 року №236. За наявності місць може проводитися щорічно додатковий набір  у ліцейні (профільні) класи. Зарахування учнів до ліцею здійснюється, як правило, до початку навчального року і оформлюється наказом директора  Арцизького ліцею № 4.

У разі потреби учень  може перейти протягом будь-якого року навчання до іншої школи. Переведення учнів до іншого навчального закладу здійснюється за наявності осо­бової справи учня встановленого Міністерством освіти і науки Укра­їни зразка.

З умовами реєстрації дитини до першого класу можна

ознайомитися в бічному меню, вкладка "Інформація для

батьків".