Довідка про заклад

Електронна адреса: [email protected]

Сайт навчального закладу: https://school4-licey.klasna.com/

Тел/факс: (04845)3-34-89

Тип закладу: заклад загальної середньої освіти

Мова навчання: українська

Учнів:473

Учнів 1-х класів: 43

Класів: 21

Кількість 1-х класів: 2

Педагогічних працівників: 44

Технічних працівників: 24

Керівник:  Галущак Людмила Гаврилівна

Стаж роботи на посаді: 4 роки

Загальний стаж роботи: 30 років

Число, місяць і рік народження:15 листопада 1970 року

Освіта: вища, Ізмаїльський державний педагогічний інститут, 1997 рік, учитель української мови та літератури.

Має вищу кваліфікаційну категорію та звання «Старший учитель».

Школа заснована у 1955 році як неповна середня.

З 1970-1976 роки – Арцизька середня школа №4.

1976-1991 роки - Арцизька середня загальноосвітня трудова політехнічна школа №4.

1991-2003 роки - Загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 широкої диференціації м. Арциз.

2003-2009 роки - Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4-ліцей м. Арциз».

2009-2019 роки - Арцизький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4-ліцей» Арцизької районної ради Одеської області.

2019 року по теперішній час – Арцизький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Арцизької районної ради Одеської області.

Пріоритетні напрямки роботи закладу

Метою навчання в школі є виявлення і розвиток здібностей кожного учня, формування  духовно багатої, вільної, фізично-здорової, творчо-мислячої особистості, що володіє міцними базовими знаннями за курс середньої школи.

У колективі налагоджена атмосфера співробітництва, взаємодопомоги, підтримки (взаємовідвідування уроків, спільна розробка уроків, свят, екскурсій, планування).

У школі організоване допрофільне навчання для учнів 8-х, 9-х класів з біології. Учні 10-11-х класів навчаються за біологічним та технологічним  профілем.

Щорічно учні школи беруть активну участь у різноманітних інтелектуальних змаганнях, конкурсах, олімпіадах, МАН та посідають призові місця.

Для всебічного розвитку дітей у навчальному закладі працюють спецкурси, факультативи, спортивні секції. Учні школи є активними учасниками освітнього процесу (шкільне самоврядування, участь у педагогічних радах, нарадах при директорові тощо), де відстоюють свою громадянську позицію.

Адміністрація школи плідно співпрацює з державними установами щодо захисту прав дітей, громадськістю. Підтримує тісний зв'язок з вищими навчальними закладами Одеської області щодо профорієнтації та розвитку життєвих компетентностей.

про впровадження реформи «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА»

Освітній простір навчальних кабінетів організовано відповідно до Методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи: широке використання нових ІТ-технологій, нових мультимедійних засобів навчання, оновлення навчального обладнання. Кабінети оформлено за освітніми зонами:

•        зона навчально-пізнавальної діяльності з ІТ- оснащенням та відповідними меблями (інтерактивна сенсорна дошка, проектор, екран, телевізор, відкриті шафи та тумби );

•        змінні тематичні осередки, в яких розміщуються дошки/ фліп-чарти /стенди та ін;

•        зона для гри, оснащена        настільними іграми, інвентарем для рухливих ігор;

•        зона  художньо-творчої діяльності        з полицями для зберігання приладдя та стендом для змінної виставки дитячих робіт;

•        куточок природи;

•        зона відпочинку з килимом для сидіння та гри, стільцями, кріслами, подушками з м’яким покриттям;

•        дитяча класна бібліотека;

•        зона вчителя (стіл, стілець, комп’ютер, техніка для друку, ламінатор, полиці/контейнери для зберігання дидактичного матеріалу).

Керівник Арцизького ЗЗСО

І-ІІІ ступенів №4                                                                            Галущак Л.Г.