Управління

Основні принципи управління

Кадрова політика загальноосвітньої школи будується з урахуванням розвитку соціально-економічних відносин, рівня духовного розвитку та відродження нації, реформування освіти в Україні.
     Ці зміни реалізуються шляхом підвищення професійних вимог до учителя, у зв’язку з переходом закладів освіти до нового змісту, структури й терміну навчання (11 річної школи). Час диктує нові вимоги: сьогодні школі потрібен учитель-психолог, технолог, дослідник, який повинен уміти розв’язувати на високому творчому рівні складні професійні проблеми. Важливим фактором є зміна характеру стосунків керівника з підлеглими, учителя з дітьми, батьками.
     Усе це потребує ретельного підбору кадрів, спонукає педагогів до творчості, повсякденного поновлення й удосконалення своїх знань.
      Адміністрація постійно удосконалює систему контролю за навчальними досягненнями учнів: якість знань учнів школи за результатами річного, семестрового оцінювання; навчальне досягнення кожного класу окремо та в порівнянні з іншими в паралелі класами; рівень досягнень учнів класу з предметів; результати проведення ДПА; стан відвідування учнями школи; отримання золотих і срібних медалей випускниками; отримання свідоцтв з відзнакою учнями 9-х класів. Продовження навчання учнями 9-х класів і вступ випускників 11-х класів до ВНЗ; участь у конкурсах, олімпіадах, МАН та інших інтелектуальних змаганнях.
     За підсумками проведеної роботи приймаються управлінські рішення щодо підвищення рівня навчальних досягнень учнів. Серед них: створення належних умов для продуктивної співпраці учасників навчально-виховного процесу; пошуки нових форм і методів проведення уроку; проведення індивідуальної роботи з учнями; організація занять факультативів і спецкурсів; налагодження спільної роботи школи й батьків; відпрацювання системи контролю з боку класних керівників за станом відвідування учнями школи, системи контролю з боку адміністрації за навчально-виховним процесом.