Як зареєструвати дитину до 1 класу

Сьогодні серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми один до одного. Останніми роками визнано поширення такого явища, як шкільний булінг. В даній презетації проаналізовано форми, структура булінгу, алгоритм дій у випадку проявів булінгу в закладах освіти. "Що треба знати про булінг?"

На данном изображении может находиться: текст

Гра-пригоди для дітей в доповненій реальності

Компанія «Ранок-креатив» разом з телеканалом «ПЛЮСПЛЮС» розробили нову захоплюючу та пізнавальну серію наборів для експериментів «Світ чекає на відкриття», створену на базі однойменного мультфільму.

Усього було створено чотири різновиди наборів, які розкажуть маленьким користувачам про природні стихії та феномени – Сонце та його енергію, Вітер та повітря, Воду та її стани, Природу та довкілля. Завдяки роботі з наборами юні дослідники зможуть навчитися самостійно спостерігати за явищами та проводити захоплюючі експерименти. Також вони знайдуть відповіді на запитання: що робити, коли поруч немає годинника? Чи може літак літати без мотора? Чи всі рідкі речовини змішуються та отримають відповіді на ще багато своїх «Що? Чи? Як? Чому?».

Детальна покрокова інструкція з веселими персонажами дитячого мультфільму «Світ чекає на відкриття» допоможе провести експерименти легко та цікаво! У кожному наборі малюки зможуть ознайомитися з 6 історіями винаходів потрібних людству речей та паралельно провести 6 дослідів.

Для самостійних експериментів створений розділ «Ідеї для дослідження».

Розділ «Винахідники вчаться у природи» відкриє дітям велику таємницю — вони дізнаються, що усі винахідники насправді вчаться у природи, і саме спостереження допомогло їм зробити багато відкриттів!

В усіх наборах задіяно технологію доповненої реальності. За допомогою спеціального безкоштовного додатку, який необхідно встановити на мобільний пристрій, зображення оживе, і маленькі користувачі попадуть у віртуальний простір, де їх вже чекатимуть герої мультів: Кружко, Трикутя, Квадрик і Шаман-Кругоман. Скориставшись спеціальною карткою-таргетом, яка міститься в усіх наборах, малюки зможуть потрапити у захопливу пригоду в доповненій реальності. А щасливчикам, які зберуть усі чотири картки, з чотирьох різних наборів, відкриється шлях до Великої гри про винаходи!

Неймовірно, але малюки мають можливість познайомитися з героями пригод вже в магазині, де продаються зазначені набори, навіть не розкриваючи коробку. На обкладинці коробки зображений QR-код, який слід відсканувати та привітатися з героями мультфільму.

Більш детальну інформацію про набори для експериментів «Світ чекає на відкриття», які можуть стати чудовим подарунком на Новорічні свята і не тільки, а також щодо іншої продукції, існуючих акцій та знижок від «Ранок-креатив» можна знайти на сайті Ranok-Creative.

ДПА-2018 для 9 класу в Україні: обов'язкові предмети, зміни та новини

Підсумкова державна атестація, яку більше знають під абревіатурою ДПА, – це головне випробування для українських школярів, закінчили навчання у 9-му класі . Для випускників середньої школи ДПА є своєрідним виміром отриманих знань і тренуванням перед ЗНО . Така перевірка дає можливість зробити висновок про якість освіти, отриманої на базі певної школи. Також це моніторинг методичної роботи вчителів, який дозволить внести зміни в програму підготовки школярів.

На початку поточного року в ЗМІ просочилася інформація, що ДПА для дев'ятикласників буде замінено на ЗНО – тобто іспити будуть проходити на загальноукраїнському рівні. Згідно з новим законом про систему освіти в Україні, результати екзаменації будуть служити пропуском у спеціалізовані класи гімназій, академічних ліцеїв або професійних коледжів.
Природно, такі новини серйозно схвилювали учнів та їх батьків. Втім, паніку піднімати не слід. На сьогоднішній день дана інформація була спростована профільним відомством. Цілком можливо, що в деяких контрольних групах такі тести проведуть в якості пілотного проекту, однак говорити про впровадження цієї норми у життя всіх українських школярів поки рано. Що ж, давайте дізнаємося, як буде проходити ДПА в 2018 році!

Інформацію про особливості проведення ДПА-2018 для 9-х класів можна прочитати тут

17.04.2018 року в Арцизькому НВК "школа №4-ліцей" відбулися батьківські збори майбутніх першокласників. Перед батьками виступила директор школи Галущак Людмила Гаврилівна, яка ознайомила з вимогами "Нової української школи".

Поради батькам надали вчителі: Назарова Тетяна Володимирівна та Юсюк Ірина Костянтинівна.