Конкурс читців «Ми прагнемо миру».

11 лют. 2019
11 лютого 2019 року в Арцизькому НВК «школа №4-ліцей» відбувся загальношкільний конкурс читців «Ми прагнемо миру».

Участь взяли учні 1-4 класів (І етап), 5-11 класів (ІІ етап). Допомагали готуватись дітям класні керівники , вчителі-філологи і навіть батьки, тому творчий рівень учасників був достатньо високим. Вибір творів – різноманітний, але пріоритетною була тема «Мир України!»
Приємною несподіванкою для журі і всіх присутніх став виступ учениці 6-А класу Ніколаєвої Олександри, яка декламувала вірш, написаний її батьком, Олександром Ніколаєвим.
Всі переможці-учасники , їх батьки нагороджені грамотами.

ÐÐ° данном изображении может находиться: 4 человека, в том числе Александр Николаев, люди стоят и в помещении

На данном изображении может находиться: 2 человека, в том числе Александр Николаев, люди сидят   ÐÐ° данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Александр Николаев, люди стоят и в помещении