«Арцизу-2 – 65 років»

21 жовт. 2018
21 жовтня 2018 року в м.Арциз-2 відбулося неперевершене свято «Арцизу-2 – 65 років».

Жителям військового містечка надовго запам’ятається урочистий парад, лінійка-реквієм, присвячена загиблому екіпажу полковника Калмикова і 48-десантникам, «Капсула часу», яка закладена на території школи і святковий концерт.

Такого грандіозного свята історія м.Арциз-2 не бачила давно. Гарний настрій, емоції, радість, гордість надовго залишаться в пам'яті військовослужбовців, ветеранів, жителів містечка.
Слова вдячності хочеться висловити голові Арцизької районної державної адміністрації Парпуланському С.А., голові Арцизької районної ради Карабаджаку Ю.Х. та всім організаторам свята.

Нет описания фото.          ÐÐ° данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди стоят, дерево, обувь и на улице

На данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается, стоит, на сцене и костюм       ÐÐ° данном изображении может находиться: 13 человек, люди улыбаются, люди стоят и на улице   ÐÐ° данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, люди гуляют, толпа, обувь и на улице