День самоврядування

15 трав. 2017

15 травня 2017 року в Арцизькому навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4-ліцей" пройшов День батьківсько-громадського самоврядування. Таке в шкільній практиці - вперше. Наказом по школі директором-дублером був призначений голова Ради школи Фудулакі О.А. (Старший інспектор-криміналіст слідчого відділення), заступники директора-дублера з навчально-виховної роботи - Степаненко О.А. (Радник голови РДА з питань охорони здоров'я та соціальної роботи, директор центра молоді), Анікіна І.П. (Завідуюча районної поліклініки, лікар-психіатр) та вчителі-дублери:

·        Урсатій Лілія Іванівна - старший інспектор ЮПСП Арцизького ВП ГУНП в Одеській області, майор поліції;

·        Гуцан Галина Іванівна - завідуюча районної бібліотеки;

·        Добрєва Тетяна Миколаївна - головний бухгалтер ТДВ «Комсомолець»;

·        Максименко Наталія Василівна - начальник дільниці №2;

·        Волчанова Наталія Василівна - підприємець;

·        Стойков Анатолій Георгійович - підприємець, військовий пенсіонер;

·        Ладо Ігор Анатолійович - директор «Благоустрію»;

·  Бєлялова Світлана Анатоліївна - головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій;

·        Самойлік Володимир Андрійович - замполіт військової частини;

· Тутукова Світлана Олександрівна - завідувач юридичного сектору Арцизької ОДПІГУДФС в Одеській області;

·        Фудулакі Наталія Валентинівна - заступник керівника апарату суду.

Після урочистої лінійки – традиційне інтерв’ю з героями дня.

Директор-дублер: Хочеться визнати, що сьогодні день був важким для нас, дублерів. Ми ще раз переконалися, яка нелегка доля вчителя в школі. Ми постаралися зробити цей день не звичайним, а святом. І, дивлячись на посмішки адміністрації школи та педагогів, прекрасний настрій дітей, здається, нам вдалося зробити це маленьке диво. Спасибі, що дали нам цю можливість.

У цей день на засідання клубу «Зірка» був запрошений перший заступник голови Арцизької районної державної адміністрації Гранич Олександр Петрович.

Дякуємо всім учасникам цього проекту. Це великий крок до порозуміння між батьками, вчителями, громадськістю.