Відкриття шкільної Спартакіади

10 вер. 2021
Урочисте відкриття шкільної Спартакіади в рамках Олімпійського тижня, присвячене Всеукраїнському Дню фізичної культури і спорту

О, спорт! Ти – мир!
Несеш ти радість, щастя й мир,
Немов ріка весняні води
Під покривалом твоїх крил
Племена дружать і народи.
Щоб навчити цінувати власне здоров’я, виховувати у школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом у Арцизькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 відбулося урочисте відкриття шкільної Спартакіади в рамках Олімпійського тижня, присвячене Всеукраїнському Дню фізичної культури і спорту.
Символічний Олімпійський вогонь, Олімпійський прапор, клятва олімпійця – обов’язкові атрибути цього свята. А ще улюблений танцювальний флешмоб, без якого тепер не обходиться жодне спільне зібрання школярів, адже він дарує усім учасникам заряд енергії та позитивний настрій.
Хай девіз Олімпійського тижня «Ми обираємо спорт!» стане девізом життя якомога більшої кількості дітей і дорослих! Адже фізкультура і спорт – це здоров’я, бадьорість, сила і витривалість!

Возможно, это изображение (один или несколько человек и на открытом воздухе) Возможно, это изображение (3 человека, в том числе Татьяна Фомичёва, люди стоят, люди гуляют и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (4 человека, ребенок, люди стоят и на открытом воздухе) Возможно, это изображение (4 человека и люди стоят)

Возможно, это изображение (2 человека и люди стоят) Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и на открытом воздухе)