Робота пришкільного табору відпочинку «Бригантина» з денним перебування дітей

14 черв. 2018
Пришкільний табір відпочинку «Бригантина» з денним перебування дітей

Пришкільний табір відпочинку «Бригантина» з денним перебування дітей працює при Арцизькому НВК «школа №4-ліцей» з 1 червня. У таборі відпочиває 130 учнів 1-6 класів та 20 учнів – мовний загін (англійська мова).

Вихователями працюють вчителі початкової школи. У роботі пришкільного табору беруть участь педагог-організатор Дрягіна Лілія Сергіївна, вчитель фізичної культури Калак Василь Семенович, бібліотекар школи Константинова Ганна Тимофіївна, медичний працівник Іванова Марія Георгіївна.

Організація відпочинку передбачає різноманітність заходів, можливість кожного вихованця задовольнити свої потреби.

Робота проводиться згідно плану виховної роботи табору.

Особлива увага приділяється організаційно-громадській діяльності: презентація загонів (назва, девіз, пісня, кричалка), вибір активу (старший загону та заступник), участь у проведенні та підготовці заходів, у підведенні підсумків різних конкурсів тощо.

Кожен день приносить безліч нових вражень, нових відкриттів. Деякі заходи є традиційними: «Співуча Україна» (конкурс українських пісень), «День бантиків», «Танцювальний Марафон», «Безпека життя», «Веселі старти», «Веселий експрес», а також виконання флешмобу та Гімну табору.

Дуже подобаються дітям конкурси талантів «Сузір’я зірок» та конкурси малюнків.

Традиційно кожен ранок починається ранковою зарядкою, а після сніданку – лінійка.

Нехай відпочинок у пришкільному табору принесе нашим дітям радість та задоволення і стане вдалим стартом до літнього відпочинку!