Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» (Джура)

15 трав. 2018

11-12 травня Арцизький НВК "школа №4-ліцей" взяв активну участь у фінальному турі І районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура).
Наш рій "Захисник Вітчизни" показав гарні результати з різних конкурсів і посів ІІ почесне місце.
Команду представляли:
Фудулакі Валентин - ройовий
Бірбінюк Андрій
Кочков Владислав
Самойлик Сергій
Кирилов Владислав
Ігнатьєв Микита
Медведєва Анастасія
Анацька Ірина
Адміністрація НВК дякує педагогу-організатору Дрягіній Л.С., учителю "Захист Вітчизни" Мірошниченко Л.І., учителю фізичної культури Калаку В.С., медичній сестрі Івановій М.Г.
Пишаємось тим, що наші діти гідно захистили честь школи, показали вихованість, витривалість, уміння радіти і вчасно підтримати іншу команду. А це велика заслуга батьків і вчителів!